PROJEKT 3

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Sokółce
  • Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Przygodzicach
  • Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie
  • Zespół Szkół W Strachosławiu
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie
  • Zesół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie
  • Zespół Szkół im. Wł. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym
  • Społeczna Szkoła Podstawowa im.Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks.Czesława Sadłowskiego w Zbroszy Dużej
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im Adama Mickiewicza
  • Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej
  • Zespół Placówek Oświatowych w Klementowicach Szkoła Podstawowa im.ks.kan.St. Rzepeckiego
  • Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Załuczu
  • Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Rymanowie
  • Zespół Szkół Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
  • Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu
  • Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
  • VII Liceum Ogólnokształcące im Marii Konopnickiej w Lublinie
  • Zespół Szkół Nr 1 Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusz Słowackiego w Otwocku
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Krakowie
  • Szkoła Podstawowa nr 17 w ZSO nr 1 w Tarnowie
  • Zespół Oświatowy w Szyszkach
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Szkoła Podstawowa w Mieczysławce
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legionowie
  • I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi
  • Szkoła Podstawowa w Niemczynie
  • Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Talczynie
  • Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży im. Noblistów Polskich w Lubusku
  • Zespół Oświatowy w Jedlance
  • Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Jagiellończyka w Człuchowie
  • Zespół Szkół w Pamiątkowie
  • Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Paterku
  • Piątkowska Szkoła Społeczna w Poznaniu
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Korczowie
  • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zespole Szkół w Miękini
  • Zespół Szkół Specjalnych w Łomży
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Studzienicach SP nr 16
  • Zespół Szkół w Rudzie-Hucie
  • Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim