PROJEKT 3

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Placówek Oświatowych w Biskupicach
  • Zespół Szkól Gminnych w Starej Błotnicy
  • I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
  • Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
  • Bursa Szkolna w Białej Podlaskiej
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy
  • Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Bogucinie
  • Publiczne Gimnazjum w Tarnawatce
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bukowskich w Buku
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy
  • Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie
  • Gimnazjum im. ks. St. Staszica w Uchaniach z/s w Jarosławcu
  • Gimnazjun nr 1 im. Jana Heweliusza
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Zesół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Wójcinie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Szkoła Podstawowa w Janikowie
  • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem
  • Zespól Edukacyjny Szkoła Podstawowa w Bojadłach
  • Szkoła Podstawowa w Pniewniku
  • Szkoła Podstawowa im. J. Lelewela
  • Publiczne Gimnazjum nr 4 im. ks.dr Jana Dzierżona w Kujakowicach Górnych
  • Zespół Szkół w Prusach
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Studzienicach SP nr 16
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
  • ZSO nr 5 Gimnazjum nr 34 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa w Pniówku
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa w Wandowie
  • Szkoła Podstawowa w Ślipczu
  • SP im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim
  • Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
  • Zespół Szkół im. Wł. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym
  • Szkoła Podstawowa Nr 5
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Św.Jadwigi Królowej
  • Zespół Oświatowy im.Armii Krajowej w Kisielsku
  • Zespół Szkół w Bieniowie
  • Szkoła Podstawowa im. Braterstwa Broni w Gozdnicy
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy