Konkurs dziennikarski to jeden z naszych najnowszych pomysłów na uzupełnienie projektu Szkoła Dobrze Wychowana. W tym roku aż sześć tematów godzin wychowawczych poświęcamy zagadnieniom dotyczącym mediów, ich pracy i tego jak wpływają na nasze codzienne życie. Dlatego naturalne wydaje nam się zorganizowanie konkursu właśnie dla młodych dziennikarzy lub też po prostu dla tych uczniów, którzy chcieliby swoich sił w tej dziedzinie popróbować.
Dokładne warunki uczestnictwa w rywalizacji, sposób zgłaszania się do konkursu i wymagania konkursowe zostaną opublikowane na naszych stronach niebawem. Ale już teraz zachęcamy do śledzenia informacji na ten temat.

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Piątkowska Szkoła Społeczna w Poznaniu
  • Bursa Szkolna w Białej Podlaskiej
  • Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy
  • Publiczne Gimnazjum nr 4 im. ks.dr Jana Dzierżona w Kujakowicach Górnych
  • Szkoła Podstawowa im.J. Kochanowskiego
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bukowej
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Skrzyszowie
  • Zespól Szkół Ogólnokształcących im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
  • Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu
  • Szkoła Podstawowa im.Fryderyka Chopina
  • Gimnazjum w Wojcieszkowie
  • Zespół Placówek Oświatowych w Biskupicach
  • Zespół Edukacyjny w Trzebiechowie
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kosciuszki w Rudzie Śląskiej
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wolsztynie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orchówku
  • Zespół Szkół w Gręzówce
  • Zespół Szkół W Strachosławiu
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
  • Gimnazjum w Bukowej
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa w Pniówku
  • Szkoła Podstawowa w Niemczynie
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Radzyniu Podlaskim
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim
  • Gimnazjum nr 7 w Poznaniu
  • Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży im. Noblistów Polskich w Lubusku
  • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem
  • Zespół Szkół w Markuszowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Żaganiu
  • Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym
  • Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. H. Sienkiewicza w Świdniku
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonnie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku
  • Zespół Szkół nr 3 w Wodzisławiu Śl.
  • PSP im. Armii Krajowej w Krysiakach
  • Zespół Szkół Nr 4 w Siemianowicach Śląskich
  • Zespół Szkół nr 2 w Jaszczowie, Gimnazjum im. Natalii Nekraszowej
  • Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
  • Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej
  • Gimnazjum Publiczne im. Polonii Francuskiej w Trawnikach
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim
  • Internat Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska