Konkurs dziennikarski to jeden z naszych najnowszych pomysłów na uzupełnienie projektu Szkoła Dobrze Wychowana. W tym roku aż sześć tematów godzin wychowawczych poświęcamy zagadnieniom dotyczącym mediów, ich pracy i tego jak wpływają na nasze codzienne życie. Dlatego naturalne wydaje nam się zorganizowanie konkursu właśnie dla młodych dziennikarzy lub też po prostu dla tych uczniów, którzy chcieliby swoich sił w tej dziedzinie popróbować.
Dokładne warunki uczestnictwa w rywalizacji, sposób zgłaszania się do konkursu i wymagania konkursowe zostaną opublikowane na naszych stronach niebawem. Ale już teraz zachęcamy do śledzenia informacji na ten temat.

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy
  • Zespół Szkól Zawodowych nr 4 im. Broniława Koraszewskiego w Opolu
  • Zespół Szkół w Prusach
  • Szkoła Podstawowa w Mieczysławce
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wandowie
  • Szkoła Podstawowa im.J.Korczaka w Broniewicach
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach
  • Publiczne Gimnazjum w Samborcu
  • Szkoła Podstawowa w Bukowcu
  • Samorządowy Zespół Szkolny
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Zespół Szkół w Jarocinie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.KEN w Szyszkowie
  • Szkoła Podstawowa nr 17 w ZSO nr 1 w Tarnowie
  • Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Wałdowie
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy
  • Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie
  • Zespól Szkół Ogólnokształcących im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Skrzyszowie
  • Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku
  • Zespół Szkół w Rogoźniku
  • Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Radomiu
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Św.Jadwigi Królowej
  • Szkoła Podstawowa w Ślipczu
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Szkoła Podstawowa w Łabuniach
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr3 w Tomaszowie Mazowieckim
  • Zespół Szkół w Bieniowie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
  • Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Woli Raniżowskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Braterstwa Broni w Gozdnicy
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Szkoła Podstawowa nr 40 im.Leona Kruczkowskiego
  • Dwujęzyczne Społeczne Gimnazjum im. Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Szkoła Podstawowa w Chłaniowie
  • Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Talczynie
  • Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy
  • Szkoła Podstawowa w Polubiczach
  • Szkoła Podstawowa w Łebuni
  • Zespoł Szkół im. Ziemi Lubelskiej w Niemcach
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
  • Zespół Szkół im. Przyjaciół Przyrody w Występie
  • Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach Śląskich