Informacje już wkrótce...

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Publiczna Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Słodkowie Trzecim
  • Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Przygodzicach
  • Zespół Szkół w Garbatówce
  • III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.KEN w Szyszkowie
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bukowej
  • Zespół Szkół Specjalnych w Łomży
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego
  • Zespół Szkół w Jarocinie
  • Szkoła Podstawowa w Wandowie
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
  • Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.76 Pułku Piechoty w Augustowie
  • Szkoła Podstawowa w Łebuni
  • I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu
  • Zespół Szkół nr 1 w Lubiczu Górnym
  • Publiczne Gimnazjum nr 11 im. Bolesława Prusa w Radomiu
  • Szkoła Podstawowa w Miłocinie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim
  • Zespół Pulicznych Placówek Oświatowych w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Radzyniu Podlaskim
  • Zespół Szkół w Gręzówce
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie
  • Zespół Szkół Nr 1 w Międzychodzie
  • Szkoła Podstawowa w Lipsku
  • Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym
  • Zespół Szkół w Milejczycach
  • Szkoła Podstawowa im. Braterstwa Broni w Gozdnicy
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bohaterów Westerplatte
  • Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Talczynie
  • Gimnazjum w Poświętnem
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej Gimnazjum Nr 2, im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
  • Zespół Szkól Gminnych w Starej Błotnicy
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Ks. J.Twardowskiego w Nidzicy
  • Zespoł Szkół Miejskich nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wałczu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim
  • Zespół Szkół W Strachosławiu
  • Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku
  • Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugimo
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekarzynie
  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Krakowie
  • Szkoła Podstawowa w Ożarowie