Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Podkarpackie

  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Św.Jadwigi Królowej
  • Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Rymanowie
  • Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Mrzygłodzie
  • Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Woli Raniżowskiej
  • Zespół Szkół Spożywczych im. Tadeusza Rylskiego w Rzeszowie
  • Zespół Szkół w Jarocinie

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Adama Mickiewicza w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W WIRKOWICACH
  • Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  • Gimnazjun nr 1 im. Jana Heweliusza
  • Szkoła Podstawowa w Chłaniowie
  • Zespół Edukacyjny w Trzebiechowie
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im K.K. Baczyńskiego
  • Zespół Szkól Gminnych w Starej Błotnicy
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Zespół Szkół w Gołaszynie
  • SP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Parczewie
  • Publiczne Gimnazjum w Wierzchowiskach Drugich
  • Szkoła Podstawowa w Żarkach Wielkich
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego
  • Zespół Szkól Zawodowych nr 4 im. Broniława Koraszewskiego w Opolu
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Św.Jadwigi Królowej
  • Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi i Sportowymi Nr 5 im. Jana Pawła II w Pionkach
  • Szkoła Podstawowa w Wandalinie
  • Zespół Szkół w Krynce
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim
  • Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie
  • Zespół Szkół Nr 5 w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Sklodowskiej Curie w Częstochowie
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Wójcinie
  • Zespół Szkół W Strachosławiu
  • Szkoła Podstawowa w Komaszycach
  • Zespoł Szkół Miejskich nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wałczu
  • ZS im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wandowie
  • Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika w Żorach
  • Szkoła Podstawowa w Pniówku
  • Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  • Zespół Szkół - Gimnazjum w Przygodzicach
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy
  • Szkoła Podstawowa w Korczowie
  • Społeczna Szkoła Podstawowa im.Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Zespół Szkół w Krasieninie
  • Zespół Szkół w Bieniowie
  • Zespół Szkół im. Wł. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym
  • Gimnazjum Nr 1 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Niedrzwicy Dużej
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Pedagogicznych w Nowej Pogorzeli