Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Opolskie

  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Zdzieszowicach
  • Publiczne Gimnazjum nr 3 im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kędzierzynie - Koźlu
  • Publiczne Gimnazjum nr 4 im. ks.dr Jana Dzierżona w Kujakowicach Górnych
  • Zespół Szkól Zawodowych nr 4 im. Broniława Koraszewskiego w Opolu
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem
  • Zespół Szkół w Rogoźniku
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej
  • Gimnazjum Publiczne im.Polonii Francuskiej w Trawnikach
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kaczkach Średnich
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wandowie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim
  • Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi
  • Zespół Szkół w Markuszowie
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bukowej
  • Szkoła Podstawowa w Wandalinie
  • Zespół Oświatowy w Jedlance
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Wójcinie
  • Zespół Szkół Górniczo - Energetycznych im. S. Staszica w Koninie
  • Zespół Szkoł w Somoninie Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
  • I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
  • Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu
  • Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy
  • Szkoła Podstawowa w Janikowie
  • Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Słodkowie Trzecim
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego
  • Zespół Szkół im. Wł. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piłce
  • Publiczne Gimnazjum nr 11 im. Bolesława Prusa w Radomiu
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu
  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach
  • Zespół Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha
  • Gimnazjum Integracyjne przy Zespole Szkół Integracyjnych im.Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa nr 40 im. Leona Kruczkowskiego
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim
  • Zespół Szkół Nr 1 w Siemianowicach Śląskich
  • Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
  • Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Barcicach
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • SP im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zawieprzycach
  • Dwujęzyczne Społeczne Gimnazjum im. Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana III Sobieskiego w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  • ZS im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach
  • Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Sulejówku
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Gimnazjum Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Szprotawie
  • Zespół Szkół nr 1 w Lubiczu Górnym