Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Opolskie

  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Zdzieszowicach
  • Publiczne Gimnazjum nr 3 im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kędzierzynie - Koźlu
  • Publiczne Gimnazjum nr 4 im. ks.dr Jana Dzierżona w Kujakowicach Górnych
  • Zespół Szkól Zawodowych nr 4 im. Broniława Koraszewskiego w Opolu
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie
  • Szkoła Podstawowa nr 1, im. M. Kopernika w Siemianowicach Śląskich
  • Publiczne Gimnazjum nr 4 im. ks.dr Jana Dzierżona w Kujakowicach Górnych
  • SP w Korczowie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im.Mikołaja Kopernika w Pile
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
  • SP im.ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich
  • Szkoła Podstawowa w Mieczysławce
  • Zespół Szkół Samorządowych, Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Krzeszycach
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Ks. J.Twardowskiego w Nidzicy
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Horodyszczu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Trzydnickiej
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej, Gimnazjum Nr 2
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi
  • Publiczne Gimnazjum w Samborcu
  • Zespól Szkół Ogólnokształcących im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
  • Zespół Szkół nr 3 w Sępólno Krajeńskie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku
  • Gimnazjum Integracyjne przy Zespole Szkół Integracyjnych im.Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu
  • Zespół Edukacyjny w Trzebiechowie
  • Zespół Szkół nr 2 w Jaszczowie, Gimnazjum im. Natalii Nekraszowej
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Skrzyszowie
  • Szkoła Filialna w Żelaznej Górze Szkoły Podstawowej w Lipowinie
  • Zespół Szkół w Żarach
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego
  • Zespół Szkół w Bieniowie
  • Zespół Szkół w Garbatówce
  • Zespół Szkół Specjalnych w Łomży
  • Szkoła Podstawowa w Ślipczu
  • Zespół Oświatowy w Szyszkach
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  • ZS im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach
  • Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Prawiednikach
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Adama Mickiewicza w Słupsku
  • Społeczna Szkoła Podstawowa im.Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Zespół Szkół im.S.Staszica
  • Gimnazjum nr 15 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdańsku
  • Zespół Szkól Gminnych w Starej Błotnicy
  • Gimnazjum nr 25
  • Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.KEN w Szyszkowie
  • PSP w Nowej Wsi
  • Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach Śląskich
  • Zespół Szkół Nr 4 w Siemianowicach Śląskich
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ostrołęce