Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Małopolskie

  • Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku
  • Szkoła Podstawowa nr 17 w ZSO nr 1 w Tarnowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Skrzyszowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Krakowie
  • Zespół Szkół w Mordarce
  • ZSP w Luszowicach

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Szkół nr 1 w Siemianowicach Śląskich
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Godziszowie Drugim
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Sklodowskiej - Curie w Częstochowie
  • Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Woli Sernickiej
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława Staszica w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Korczowie
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim
  • Szkoła Zawodowa- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej
  • Szkoła Podstawowa im.J. Kochanowskiego
  • Szkoła Podstawowa w Pniówku
  • Zespół Szkoł w Somoninie Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
  • Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej Gimnazjum Nr 2 im. Bł. Ks J. Popiełuszki
  • Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Woli Trzydnickiej
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Adama Mickiewicza w Słupsku
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Szkoła Podstawowa w Garbatówce
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W WIRKOWICACH
  • Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku
  • Szkoła Podstawowa w Komaszycach
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku
  • Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
  • Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej w Zielonej Górze
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Polichnie
  • Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w Zalesiu
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi
  • Gimnazjum nr 60 im. Cyryla Ratajskiego w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie
  • Zespół Szkół w Żarach
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Szkoła Podstawowa w Ślipczu
  • Gimnazjum Publiczne nr 1 w Złotowie
  • Zespół Szkól Gminnych w Starej Błotnicy
  • ZSO nr 5 Gimnazjum nr 34 w Gdańsku
  • I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Wałdowie
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie
  • Zespół Szkół Mechanicznych im. J.Piłsudskiego w Radziejowie
  • Zespół Szkół w Białej
  • Zespół Oświatowy im.Armii Krajowej w Kisielsku