Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Małopolskie

  • Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku
  • Szkoła Podstawowa nr 17 w ZSO nr 1 w Tarnowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Skrzyszowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Krakowie
  • Zespół Szkół w Mordarce
  • ZSP w Luszowicach

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Szkoła Przysposabiająca do Pracy Specjanego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Szprotawie
  • Publiczne Gimnazjum w Wierzchowiskach Drugich
  • Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Dąbiu
  • Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. H. Sienkiewicza w Świdniku
  • Szkoła Podstawowa w Miłocinie
  • Zespół Szkół Technicznych w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa w Łopuchowie
  • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Horodyszczu
  • Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
  • Zespół Szkół Nr 1 w Międzychodzie
  • Szkoła Podstawowa imS.Dziewulskiej w Ojrzanowie
  • Zespół Szkół Europejskich im. Szarych Szeregów
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Szkoła Podstawowa w Polubiczach
  • Zespół Placówek Oświatowych w Klementowicach Szkoła Podstawowa im.ks.kan.St. Rzepeckiego
  • Zespoł Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Radomiu
  • Gimnazjum nr 15 w Warszawie
  • Zespół Szkół Publicznych w Mrokowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Adama Mickiewicza w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa im.Fryderyka Chopina
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Zespół Szkół im Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
  • Zespół Szkół Budowlanych im.24 Pułku Artylerii Pancernej
  • Zespół Szkół w Krynce
  • Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Konarskiego w Niedrzwicy Kościelnej
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Czernikowie
  • Zespół Szkół Spożywczych im. Tadeusza Rylskiego w Rzeszowie
  • Zespół Szkół Europejskich im. Szarych Szeregów w Puławach
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wandowie
  • Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Woli Trzydnickiej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Prawiednikach
  • Szkoła Podstawowa im.gen.J.Wybickiego w Staniszewie
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
  • Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum nr 1 w Hucie Dąbrowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubusku
  • Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Mrzygłodzie
  • Gimnazjum Nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niedrzwicy Dużej
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. H. Sienkiewicza w Świdniku
  • Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piłce
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Szkoła Podstawowa w Rąblowie
  • Zespół Szkół w Białej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Polichnie
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie