Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Łódzkie

  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Wójcinie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Grabowie
  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im K.K. Baczyńskiego
  • Szkoła Podstawowa w Chabielicach
  • Zespół Szkół Nr 2 w Bartoszowicach
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr3 w Tomaszowie Mazowieckim

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu Dolnym
  • Szkoła Podstawowa im. Kajetana Sawczuka w Komarnie Kolonii
  • Zespół Szkół w Wojcieszkowie
  • Zespół Szkół w Białej
  • Gimnazjum nr 19 im.Józefa Czechowicza w Lublinie
  • Zespół Szkół w Kłobi
  • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Horodyszczu
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bohaterów Westerplatte
  • Szkoła Podstawowa w ZS im.S.Staszica
  • Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bukowej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie
  • Szkoła Podstawowa nr 40 im. Leona Kruczkowskiego
  • Gimnazjum w Korczowie
  • Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie
  • Szkoła Podstawowa w Komaszycach
  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach
  • Zespół Szkoł w Zbrudzewie
  • Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
  • Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie
  • Zespól Szkół Ogólnokształcących im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
  • Zespół Szkół w Milejczycach
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
  • Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie
  • Szkoła Podstawowa w Łabuniach
  • Szkoła Zawodowa- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w Zalesiu
  • Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym
  • Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełżycach
  • Szkoła Podstawowa w Pniewniku
  • Publiczne Gimnazjum w Tarnawatce
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks.Czesława Sadłowskiego w Zbroszy Dużej
  • Zespół Szkół Europejskich im. Szarych Szeregów w Puławach
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im.Mikołaja Kopernika w Pile
  • Szkoła Podstawowa nr 40, im. Leona Kruczkowskiego
  • Szkoła Podstawowa im. Braterstwa Broni w Gozdnicy
  • Zespół Szkół Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
  • Zespół Szkół w Rogoźniku
  • Szkoła Podstawowa w Bukowcu
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej Gimnazjum Nr 2, im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
  • Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej
  • Zespół Szkół nr 4 w Poznaniu