Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Łódzkie

  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Wójcinie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Grabowie
  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im K.K. Baczyńskiego
  • Szkoła Podstawowa w Chabielicach
  • Zespół Szkół Nr 2 w Bartoszowicach
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr3 w Tomaszowie Mazowieckim

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży im. Noblistów Polskich w Lubusku
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. B. Prusa w Siemianowicach Śląskich
  • Zespół Szkół w Pamiątkowie
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im K.K. Baczyńskiego
  • Szkoła Podstawowa im.Obrońców Wybrzeża
  • Zespół Szkoł w Somoninie Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa w Zakrzewie
  • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Horodyszczu
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr3 w Tomaszowie Mazowieckim
  • Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa w Lipsku
  • Szkoła Podstawowa im. Leona Masiakowskiego w Białężynie
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wandowie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu
  • Zespół Szkół nr 3 w Sępólno Krajeńskie
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu Dolnym
  • I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie
  • Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wierzchucinie
  • Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie
  • Zespół Szkół w Markuszowie Gimnazjum
  • szko
  • II liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie
  • Zespół Szkół w Staniszewie - Gimnazjum
  • Gimnazjum w Głuchowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Polichnie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Trzydnickiej
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Krakowie
  • Zespół Szkół w Bieniowie
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kosciuszki w Rudzie Śląskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zespole Szkół w Miękini
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Godziszowie Drugim
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego
  • Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie
  • Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich im. Janka Bytnara" Rudego" W Kaliszu
  • Gimnazjum nr 19 w Lublinie
  • Zespół Szkół w Białej
  • SP w Korczowie
  • Gimnazjum im. ks. St. Staszica w Uchaniach z/s w Jarosławcu
  • Gimnazjum nr 15 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Zespół Szkół w Rogoźniku
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie
  • Zespół Szkół - Gimnazjum w Przygodzicach
  • Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Bogucinie