Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Łódzkie

  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Wójcinie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Grabowie
  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im K.K. Baczyńskiego
  • Szkoła Podstawowa w Chabielicach
  • Zespół Szkół Nr 2 w Bartoszowicach
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr3 w Tomaszowie Mazowieckim

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Wierzchowiskach Drugich
  • Szkoła Podstawowa w Chabielicach
  • Szkoła Podstawowa w Niewęgłoszu
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legionowie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Pedagogicznych w Nowej Pogorzeli
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wierzchucinie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Zespół Szkół Nr 5- Gimnazjum Nr 5
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
  • Publiczne Gimnazjum w Wierzchowiskach Drugich
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
  • Szkoła Podstawowa im. płk. Stanisława Dąbka w Sychowie
  • Gimnazjum w Wojcieszkowie
  • Szkoła Podstawowa w Łabuniach
  • Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie
  • Zespół Szkół w Mordarce
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
  • Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie
  • Publiczne Gimnazjum Specjalne w Kolonii Szczerbackiej
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kaczkach Średnich
  • Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w Zalesiu
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy
  • Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku
  • I Społeczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
  • Zespół Szkół nr 1 w Lubiczu Górnym
  • Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdańsku
  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy
  • Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugimo
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
  • Szkoła Podstawowa im. Kajetana Sawczuka w Komarnie Kolonii
  • Zespół Szkoł w Somoninie Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
  • Szkoła Przysposabiająca do Pracy Specjanego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Szprotawie
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rąblowie
  • Zespół Szkół Specjalnych w Łomży
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworznie
  • Zespół Szkół Nr 2 w Bartoszowicach
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Pomieczyńskiej Hucie
  • Szkoła Podstawowa w Ludwinie
  • Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
  • Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  • Zespół Szkół w Potoczku