Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Lubuskie

  • Gimnazjum Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Szprotawie
  • Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży im. Noblistów Polskich w Lubusku
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Żaganiu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekarzynie
  • Publiczne Gimnazjum w Wierzchowiskach Drugich
  • Szkoła Podstawowa im. Braterstwa Broni w Gozdnicy
  • Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Bielawach
  • Szkoła Podstawowa w Bukowcu
  • Szkoła Podstawowa w Żarkach Wielkich
  • Zespól Edukacyjny Szkoła Podstawowa w Bojadłach
  • Zespół Edukacyjny w Trzebiechowie
  • Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze
  • Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej w Zielonej Górze
  • Zespół Szkół im. H.Sienkieiwcza w Drezdenku
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubusku
  • Zespół Szkół Samorządowych, Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Krzeszycach
  • Zespół Szkół w Bieniowie
  • Zespół Szkół w Ciosańcu
  • Zespół Szkół w Żarach

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Gimnazjum w Poświętnem
  • Zespół Szkół im.S.Staszica
  • Zespół Szkoł w Somoninie Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa w Łebuni
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi
  • Publiczne Gimnazjum w Tarnawatce
  • Zespół Szkół z Oddz. Integracyjnymi w Mrzeżynie
  • Zespół Szkól Gminnych w Starej Błotnicy
  • Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Wałdowie
  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Zespół Szkół Budowlanych im.24 Pułku Artylerii Pancernej
  • Publiczne Gimnazjum w Wierzchowiskach Drugich
  • Szkoła Podstawowa nr 1 Hrubieszów
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Pomieczyńskiej Hucie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie
  • Zespół Szkół Nr 5- Gimnazjum Nr 5
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie
  • Zespół Szkół w Wojcieszkowie
  • I Społeczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ostrołęce
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
  • Zespół Szkół w Kłobi
  • Zespół Szkół Nr 1 w Międzychodzie
  • Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
  • Zespół Szkół w Prusach
  • Szkoła Podstawowa w Garbatówce
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 5 DYWIZJI PIECHOTY WOJSKA POLSKIEGO W TRZEBIESZOWIE
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
  • Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym
  • Zespół Szkół w Lisznie
  • Zespół Szkół w Mordarce
  • Zespół Szkół w Krynce
  • Szkoła Podstawowa w Łabuniach
  • Szkoła Podstawowa w Chabielicach
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława Staszica w Chełmie
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Paterku
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi i Sportowymi Nr 5 im. Jana Pawła II w Pionkach
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego
  • Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie
  • Gimnazjum Europejskie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks.Czesława Sadłowskiego w Zbroszy Dużej
  • Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana III Sobieskiego w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa w Niewęgłoszu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekarzynie
  • Zespół Szkół w Rudzie-Hucie