Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Lubuskie

  • Gimnazjum Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Szprotawie
  • Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży im. Noblistów Polskich w Lubusku
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Żaganiu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekarzynie
  • Publiczne Gimnazjum w Wierzchowiskach Drugich
  • Szkoła Podstawowa im. Braterstwa Broni w Gozdnicy
  • Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Bielawach
  • Szkoła Podstawowa w Bukowcu
  • Szkoła Podstawowa w Żarkach Wielkich
  • Zespól Edukacyjny Szkoła Podstawowa w Bojadłach
  • Zespół Edukacyjny w Trzebiechowie
  • Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze
  • Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej w Zielonej Górze
  • Zespół Szkół im. H.Sienkieiwcza w Drezdenku
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubusku
  • Zespół Szkół Samorządowych, Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Krzeszycach
  • Zespół Szkół w Bieniowie
  • Zespół Szkół w Ciosańcu
  • Zespół Szkół w Żarach

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.BISKUPA JUNOSZY SZANIAWSKIEGO W SZANIAWACH
  • Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa w Babinie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Sklodowskiej Curie w Częstochowie
  • SP im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie
  • Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich im. Janka Bytnara" Rudego" W Kaliszu
  • Publiczne Gimnazjum Specjalne w Kolonii Szczerbackiej
  • Zespół Szkół Nr 1 w Siemianowicach Śląskich
  • Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej
  • Zespół Szkół nr 4 w Poznaniu
  • Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym
  • Szkoła Podstawowa w Polubiczach
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Załuczu
  • Internat Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska
  • Gimnazjum Publiczne im. Polonii Francuskiej w Trawnikach
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • SP im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zawieprzycach
  • Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie
  • ZSP w Luszowicach
  • Gimnazjum nr 19 im.Józefa Czechowicza w Lublinie
  • I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
  • Szkoła Podstawowa w Zakrzewie
  • Szkoła Podstawowa w Korczowie
  • Szkoła Podstawowa w Wandalinie
  • Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Złotowie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. H. Sienkiewicza w Świdniku
  • Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. H. Sienkiewicza w Świdniku
  • Zespoł Szkół Miejskich nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wałczu
  • Zespół Oświatowy im.Armii Krajowej w Kisielsku
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im K.K. Baczyńskiego
  • Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im Adama Mickiewicza
  • Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
  • Zespół Szkół w Pieszczu
  • Szkoła Podstawowa w Rąblowie
  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie
  • Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy
  • Zespół Placówek Oświatowych w Leopoldowie
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
  • Szkoła Podstawowa w Niewęgłoszu
  • Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
  • Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie