Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Lubelskie

  • Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  • Bursa Szkolna w Białej Podlaskiej
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
  • Gimnazjum im. ks. St. Staszica w Uchaniach z/s w Jarosławcu
  • Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej
  • Gimnazjum w Korczowie
  • Gimnazjum w Piotrowicach
  • Gminny Zespół Szkół
  • Internat Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Słodkowie Trzecim
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Prawiednikach
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.Rodziny Rohlandów w Żabiej Woli
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Godziszowie Drugim
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rąblowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim
  • Publiczne Gimnazjum im. M. Kopernika w Karczmiskach
  • Samorządowy Zespół Szkolny
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. H. Sienkiewicza w Świdniku
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Załuczu
  • Szkoła Pldstawowa im.Ziemi Lubartowskiej w Łucce
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 5 DYWIZJI PIECHOTY WOJSKA POLSKIEGO W TRZEBIESZOWIE
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Szkoła Podstawowa im. J.Kochanowskiego w Nowej Woli
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dratowie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
  • Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wandowie
  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach
  • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem
  • Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugimo
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełżycach
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu Dolnym
  • Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 40 im. Leona Kruczkowskiego
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
  • Szkoła Podstawowa w Babinie
  • Szkoła Podstawowa w Białowoli
  • Szkoła Podstawowa w Chłaniowie
  • Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Szkoła Podstawowa w Lipsku
  • Szkoła Podstawowa w Mieczysławce
  • Szkoła Podstawowa w Miłocinie
  • Szkoła Podstawowa w Ożarowie
  • Szkoła Podstawowa w Pniówku
  • Szkoła Podstawowa w Rąblowie
  • Szkoła Podstawowa w Ślipczu
  • Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Szkoła Podstawowa w Wandalinie
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W WIRKOWICACH
  • Szkoła Podstawowa w Zakrzewie
  • Szkoła Podstawowa w ZS im.S.Staszica
  • Szkoła Podstawowa w Łabuniach
  • Szkoła Zawodowa- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej
  • VII Liceum Ogólnokształcące im Marii Konopnickiej w Lublinie
  • Zespól Szkół Ogólnokształcących im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
  • Zespół Oświatowy im.Armii Krajowej w Kisielsku
  • Zespół Oświatowy w Jedlance
  • Zespół Oświatowy w Szyszkach
  • Zespół Placówek Oświatowych w Leopoldowie
  • Zespół Szkół im. gen. F. Kleeberga w Woli Gulowskiej
  • Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu
  • Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie
  • Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzu
  • Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w Zalesiu
  • Zespół Szkół im. Wł. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym
  • Zespoł Szkół im. Ziemi Lubelskiej w Niemcach
  • Zespół Szkół im.S.Staszica
  • Zespół Szkół Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
  • Zespół Szkół nr 2 w Jaszczowie, Gimnazjum im. Natalii Nekraszowej
  • Zespół Szkół Nr 5- Gimnazjum Nr 5
  • Zespół Szkół Nr 6 w Zamościu
  • Zespół Szkół nr 7 w Lublinie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
  • Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum nr 1 w Hucie Dąbrowie
  • Zespół Szkół w Białej
  • Zespół Szkół w Lisznie
  • Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym
  • Zespół Szkół w Markuszowie Gimnazjum
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej Gimnazjum Nr 2, im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej, Gimnazjum Nr 2
  • Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym
  • Zespół Szkół w Piotrkowie
  • Zespół Szkół w Potoczku
  • Zespół Szkół w Rudzie-Hucie

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej
  • I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piłce
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Radzyniu Podlaskim
  • Zespół Szkół w Rudzie-Hucie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Krakowie
  • Szkoła Podstawowa w Wandowie
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bukowej
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bukowskich w Buku
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Zespół Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha
  • Zespół Szkół w Brzeźnie
  • Zespół Szkół Europejskich im. Szarych Szeregów
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku
  • Zespół Szkół w Krynce
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Św.Jadwigi Królowej
  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bolesława Chrobrego w Świętochłowicach
  • ZS im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach
  • Gimnazjum nr 7 w Poznaniu
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Skrzyszowie
  • Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Słowackiego w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Prawiednikach
  • Zespół Szkoł w Zbrudzewie
  • Dwujęzyczne Społeczne Gimnazjum im. Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Grabowie
  • Zespół Szkół Samorządowych, Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Krzeszycach
  • Zespół Oświatowy im.Armii Krajowej w Kisielsku
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Szkoła Podstawowa w Łopuchowie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Charlężu
  • Szkoła Podstawowa nr 1 Hrubieszów
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi i Sportowymi Nr 5 im. Jana Pawła II w Pionkach
  • Zespół Oświatowy w Jedlance
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu
  • Szkoła Podstawowa w Niewęgłoszu
  • Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
  • Szkoła Podstawowa nr 23 im E, Kor - Walczaka
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej
  • Publiczne Gimnazjum im. ks. kard. St. Wyszyńskiego w Lubichowie
  • Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Bobrownikach
  • Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi