Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Lubelskie

  • Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  • Bursa Szkolna w Białej Podlaskiej
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
  • Gimnazjum im. ks. St. Staszica w Uchaniach z/s w Jarosławcu
  • Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej
  • Gimnazjum w Korczowie
  • Gimnazjum w Piotrowicach
  • Gminny Zespół Szkół
  • Internat Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Słodkowie Trzecim
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Prawiednikach
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.Rodziny Rohlandów w Żabiej Woli
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Godziszowie Drugim
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rąblowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim
  • Publiczne Gimnazjum im. M. Kopernika w Karczmiskach
  • Samorządowy Zespół Szkolny
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. H. Sienkiewicza w Świdniku
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Załuczu
  • Szkoła Pldstawowa im.Ziemi Lubartowskiej w Łucce
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 5 DYWIZJI PIECHOTY WOJSKA POLSKIEGO W TRZEBIESZOWIE
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Szkoła Podstawowa im. J.Kochanowskiego w Nowej Woli
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dratowie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
  • Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wandowie
  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach
  • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem
  • Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugimo
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełżycach
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu Dolnym
  • Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 40 im. Leona Kruczkowskiego
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
  • Szkoła Podstawowa w Babinie
  • Szkoła Podstawowa w Białowoli
  • Szkoła Podstawowa w Chłaniowie
  • Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Szkoła Podstawowa w Lipsku
  • Szkoła Podstawowa w Mieczysławce
  • Szkoła Podstawowa w Miłocinie
  • Szkoła Podstawowa w Ożarowie
  • Szkoła Podstawowa w Pniówku
  • Szkoła Podstawowa w Rąblowie
  • Szkoła Podstawowa w Ślipczu
  • Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Szkoła Podstawowa w Wandalinie
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W WIRKOWICACH
  • Szkoła Podstawowa w Zakrzewie
  • Szkoła Podstawowa w ZS im.S.Staszica
  • Szkoła Podstawowa w Łabuniach
  • Szkoła Zawodowa- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej
  • VII Liceum Ogólnokształcące im Marii Konopnickiej w Lublinie
  • Zespól Szkół Ogólnokształcących im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
  • Zespół Oświatowy im.Armii Krajowej w Kisielsku
  • Zespół Oświatowy w Jedlance
  • Zespół Oświatowy w Szyszkach
  • Zespół Placówek Oświatowych w Leopoldowie
  • Zespół Szkół im. gen. F. Kleeberga w Woli Gulowskiej
  • Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu
  • Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie
  • Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzu
  • Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w Zalesiu
  • Zespół Szkół im. Wł. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym
  • Zespoł Szkół im. Ziemi Lubelskiej w Niemcach
  • Zespół Szkół im.S.Staszica
  • Zespół Szkół Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
  • Zespół Szkół nr 2 w Jaszczowie, Gimnazjum im. Natalii Nekraszowej
  • Zespół Szkół Nr 5- Gimnazjum Nr 5
  • Zespół Szkół Nr 6 w Zamościu
  • Zespół Szkół nr 7 w Lublinie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
  • Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum nr 1 w Hucie Dąbrowie
  • Zespół Szkół w Białej
  • Zespół Szkół w Lisznie
  • Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym
  • Zespół Szkół w Markuszowie Gimnazjum
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej Gimnazjum Nr 2, im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej, Gimnazjum Nr 2
  • Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym
  • Zespół Szkół w Piotrkowie
  • Zespół Szkół w Potoczku
  • Zespół Szkół w Rudzie-Hucie

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej
  • SP im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zawieprzycach
  • Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy
  • Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chełmie
  • Zespół Szkół w Rudzie-Hucie
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Zespół Szkół z Oddz. Integracyjnymi w Mrzeżynie
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
  • Dwujęzyczne Społeczne Gimnazjum im. Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Szkoła Podstawowa nr 40 im.Leona Kruczkowskiego
  • Zespół Szkół Mechanicznych im. J.Piłsudskiego w Radziejowie
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku
  • Zespół Edukacyjny w Trzebiechowie
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Wójcinie
  • IV LO im dr Jadwigi Młodowskiej
  • Szkoła Zawodowa- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi i Sportowymi Nr 5 im. Jana Pawła II w Pionkach
  • Zespół Szkół w Gręzówce
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Prawiednikach
  • SP im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie
  • VII Liceum Ogólnokształcące im Marii Konopnickiej w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach
  • Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Czernikowie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. H. Sienkiewicza w Świdniku
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Zespół Szkół Nr 2 w Bartoszowicach
  • Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  • Zespół Szkół Nr 1 Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusz Słowackiego w Otwocku
  • Zespół Szkół w Markuszowie
  • Gimnazjum w Korczowie
  • Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa w Niewęgłoszu
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
  • Zespół Szkół nr 2 w Jaszczowie, Gimnazjum im. Natalii Nekraszowej
  • Gimnazjum nr 18 w Katowicach
  • Zespół Szkół nr 3 w Bydgoszczy
  • Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa w ZS im.S.Staszica
  • Szkoła Podstawowa w Komaszycach
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełżycach
  • Szkoła Podstawowa w Białowoli
  • Zesół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie
  • Szkoła Podstawowa w Garbatówce
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1