Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Kujawsko-pomorskie

  • Gimnazjum Integracyjne przy Zespole Szkół Integracyjnych im.Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu
  • Gimnazjum nr 25
  • Gimnazjum w Głuchowie
  • Gminne Przedszkole Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku
  • Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Bobrownikach
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
  • szkoła podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
  • Szkoła Podstawowa im.J.Korczaka w Broniewicach
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim
  • Szkoła Podstawowa w Janikowie
  • Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku
  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy
  • Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Paterku
  • Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Wałdowie
  • Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Czernikowie
  • Zespół Szkół im. Przyjaciół Przyrody w Występie
  • Zespół Szkół Mechanicznych im. J.Piłsudskiego w Radziejowie
  • Zespół Szkół nr 1 w Lubiczu Górnym
  • Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy
  • Zespół Szkół nr 3 w Bydgoszczy
  • Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 1 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach
  • Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie
  • Zespół Szkół w Kłobi

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu
  • Szkoła Podstawowa w Garbatówce
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubusku
  • Zespół Szkół w Rogoźniku
  • Zespół Szkół w Markuszowie Gimnazjum
  • Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Wierzchowiskach Drugich
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Lublinie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Olszanach
  • Zespół Szkół im. H.Sienkieiwcza w Drezdenku
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Korczowie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im Adama Mickiewicza
  • Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  • Gimnazjum w Poświętnem
  • Gimnazjum nr 19 im.Józefa Czechowicza w Lublinie
  • Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum nr 1 w Hucie Dąbrowie
  • Szkoła Podstawowa w Miłocinie
  • Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Wałdowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekarzynie
  • Gimnazjum nr 7 w Poznaniu
  • Zespół Szkół w Krasieninie
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Zespół Szkół Specjalnych w Łomży
  • ZSP w Luszowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa im. płk. Stanisława Dąbka w Sychowie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. H. Sienkiewicza w Świdniku
  • Gminny Zespół Szkół
  • Zespół Placówek Oświatowych w Biskupicach
  • Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym
  • Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w Zalesiu
  • Szkoła Podstawowa w Łebuni
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach Śląskich
  • Zesół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie
  • Gimnazjum Nr 94 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa w Rąblowie
  • Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu
  • Zespół Szkół Nr 4 w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach
  • Zespół Oświatowy im.Armii Krajowej w Kisielsku
  • Szkoła Podstawowa w Komaszycach
  • Gimnazjum Publiczne im. Polonii Francuskiej w Trawnikach
  • Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  • Szkoła Podstawowa nr 14 w Kaliszu
  • Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie
  • Zespół Szkół im Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce