Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Kujawsko-pomorskie

  • Gimnazjum Integracyjne przy Zespole Szkół Integracyjnych im.Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu
  • Gimnazjum nr 25
  • Gimnazjum w Głuchowie
  • Gminne Przedszkole Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku
  • Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Bobrownikach
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
  • szkoła podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
  • Szkoła Podstawowa im.J.Korczaka w Broniewicach
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim
  • Szkoła Podstawowa w Janikowie
  • Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku
  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 Specjalna w Bydgoszczy
  • Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Paterku
  • Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Wałdowie
  • Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Czernikowie
  • Zespół Szkół im. Przyjaciół Przyrody w Występie
  • Zespół Szkół Mechanicznych im. J.Piłsudskiego w Radziejowie
  • Zespół Szkół nr 1 w Lubiczu Górnym
  • Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy
  • Zespół Szkół nr 3 w Bydgoszczy
  • Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 1 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach
  • Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie
  • Zespół Szkół w Kłobi

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa w Rąblowie
  • SP im.ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich
  • Szkoła Podstawowa nr 40, im. Leona Kruczkowskiego
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku
  • Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku
  • Zespół Szkół w Krasieninie
  • Szkoła Podstawowa w Niemczynie
  • Szkoła Podstawowa im.gen.J.Wybickiego w Staniszewie
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Radzyniu Podlaskim
  • Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum Sportowe w Kraśniku
  • Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Radomiu
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Olszanach
  • Samorządowy Zespół Szkolny
  • Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
  • Szkoła Pldstawowa im.Ziemi Lubartowskiej w Łucce
  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wolsztynie
  • Zespół Szkół w Potoczku
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie
  • Zespół Szkół w Rogoźniku
  • Zespół Szkół Budowlanych im.24 Pułku Artylerii Pancernej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.Rodziny Rohlandów w Żabiej Woli
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im K.K. Baczyńskiego
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy
  • Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Woli Raniżowskiej
  • Szkoła Podstawowa im. J. Lelewela
  • Zespół Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Wojciecha
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Pomieczyńskiej Hucie
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
  • Zespół Szkół w Milejczycach
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Szkoła Podstawowa im. J.Kochanowskiego w Nowej Woli
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach
  • Zespół Szkół w Bieniowie
  • SP im. Ks. Stanisława Konarskiego w Niedrzwicy Kościelnej
  • Zespół Szkół im. Przyjaciół Przyrody w Występie
  • Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  • Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej
  • Gimnazjum Nr 1 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Niedrzwicy Dużej
  • Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Św.Jadwigi Królowej