Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Zachodnio-Pomorskie

  • Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Prof. Marka Jasińskiego
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego
  • Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lubczynie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu
  • Zespoł Szkół Miejskich nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wałczu
  • Zespół Szkół w Pieszczu
  • Zespół Szkół z Oddz. Integracyjnymi w Mrzeżynie

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Szkoła Podstawowa im.Fryderyka Chopina
  • Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Słodkowie Trzecim
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Zdzieszowicach
  • Dwujęzyczne Społeczne Gimnazjum im. Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie
  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu
  • Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 1 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku
  • Zesół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie
  • Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Woli Sernickiej
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
  • Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana III Sobieskiego w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Krakowie
  • Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży im. Noblistów Polskich w Lubusku
  • Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze
  • Zespoł Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Radomiu
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej Gimnazjum Nr 2, im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
  • Zespół Szkół W Strachosławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orchówku
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Adama Mickiewicza w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Grabowie
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wierzchucinie
  • Szkoła Podstawowa w Bukowcu
  • Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej
  • Zespoł Szkół Miejskich nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wałczu
  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
  • Zespół Szkół w Białej
  • Zespół Szkół nr 1 w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Rymanowie
  • Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Polichnie
  • Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku
  • SP im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zawieprzycach
  • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem
  • Szkoła Podstawowa im. J. Lelewela
  • Szkoła Podstawowa w Chabielicach
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legionowie
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie