Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Wielkopolskie

  • Gimnazjum nr 7 w Poznaniu
  • Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Złotowie
  • Gimnazjum Publiczne nr 1 w Złotowie
  • II liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie
  • III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Wojciecha
  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wolsztynie
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bukowskich w Buku
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kaczkach Średnich
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piłce
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach
  • szkoła podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie
  • Szkoła Podstawowa im.Fryderyka Chopina
  • Szkoła Podstawowa im.Fryderyka Chopina w Skórzewie
  • Szkoła Podstawowa nr 14 w Kaliszu
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana III Sobieskiego w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 23 im E, Kor - Walczaka
  • Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im.Mikołaja Kopernika w Pile
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bohaterów Westerplatte
  • Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
  • Szkoła Podstawowa w Niemczynie
  • Szkoła Podstawowa w Łopuchowie
  • Zesół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie
  • Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie
  • Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich im. Janka Bytnara" Rudego" W Kaliszu
  • Zespół Szkół Górniczo - Energetycznych im. S. Staszica w Koninie
  • Zespół Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha
  • Zespół Szkół Nr 1 w Międzychodzie
  • Zespół Szkół nr 4 w Poznaniu
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie
  • Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie
  • Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Przygodzicach
  • Zespół Szkół w Brzeźnie
  • Zespół Szkół w Pamiątkowie
  • Zespół Szkół w Prusach
  • Zespół Szkoł w Zbrudzewie

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy
  • Zespół Placówek Oświatowych w Klementowicach Szkoła Podstawowa im.ks.kan.St. Rzepeckiego
  • Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie
  • Zespół Szkół nr 2 w Jaszczowie, Gimnazjum im. Natalii Nekraszowej
  • Zespół Szkół w Ciosańcu
  • Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży im. Noblistów Polskich w Lubusku
  • Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu
  • Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej w Zielonej Górze
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Ks. J.Twardowskiego w Nidzicy
  • Zespół Oświatowy w Jedlance
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego
  • Szkoła Podstawowa w Niewęgłoszu
  • Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego w Lublinie
  • Zespół Szkół w Krynce
  • Gimnazjum Europejskie w Puławach
  • Zespół Szkół Nr 5 w Białymstoku
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Szkoła Podstawowa w Komaszycach
  • Szkoła Podstawowa im. Leona Masiakowskiego w Białężynie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Żaganiu
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej, Gimnazjum Nr 2
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana III Sobieskiego w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 14 w Kaliszu
  • Gimnazjum w Poświętnem
  • SP w Korczowie
  • SP im.ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich
  • Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Konarskiego w Niedrzwicy Kościelnej
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wierzchucinie
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa w Żarkach Wielkich
  • Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu
  • I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Trzydnickiej
  • Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
  • Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
  • III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie
  • Zespół Szkół w Lisznie
  • Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie
  • Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Woli Raniżowskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Szkoła Podstawowa w Pniewniku