Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Wielkopolskie

  • Gimnazjum nr 7 w Poznaniu
  • Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Złotowie
  • Gimnazjum Publiczne nr 1 w Złotowie
  • II liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie
  • III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Wojciecha
  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wolsztynie
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bukowskich w Buku
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kaczkach Średnich
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piłce
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach
  • szkoła podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie
  • Szkoła Podstawowa im.Fryderyka Chopina
  • Szkoła Podstawowa im.Fryderyka Chopina w Skórzewie
  • Szkoła Podstawowa nr 14 w Kaliszu
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana III Sobieskiego w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 23 im E, Kor - Walczaka
  • Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im.Mikołaja Kopernika w Pile
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bohaterów Westerplatte
  • Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
  • Szkoła Podstawowa w Niemczynie
  • Szkoła Podstawowa w Łopuchowie
  • Zesół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie
  • Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie
  • Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich im. Janka Bytnara" Rudego" W Kaliszu
  • Zespół Szkół Górniczo - Energetycznych im. S. Staszica w Koninie
  • Zespół Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha
  • Zespół Szkół Nr 1 w Międzychodzie
  • Zespół Szkół nr 4 w Poznaniu
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie
  • Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie
  • Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Przygodzicach
  • Zespół Szkół w Brzeźnie
  • Zespół Szkół w Pamiątkowie
  • Zespół Szkół w Prusach
  • Zespół Szkoł w Zbrudzewie

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Szkoła Podstawowa nr 17 w ZSO nr 1 w Tarnowie
  • Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym
  • I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
  • Zespół Szkół Nr 2 w Bartoszowicach
  • Szkoła Podstawowa w Malawiczach Dolnych
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy
  • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zespole Szkół w Miękini
  • Zespół Szkół W Strachosławiu
  • Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  • Zespół Szkół w Krasieninie
  • Zespół Szkół Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
  • Szkoła Podstawowa im.J. Kochanowskiego
  • Szkoła Podstawowa w Bukowcu
  • Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Zespół Szkół nr 1 w Siemianowicach Śląskich
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piłce
  • Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 1 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu
  • Gimnazjum im. ks. St. Staszica w Uchaniach z/s w Jarosławcu
  • Zespół Szkół nr 3 w Sępólno Krajeńskie
  • Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie
  • Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum Sportowe w Kraśniku
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Studzienicach SP nr 16
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie
  • Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  • Szkoła Podstawowa Nr 5
  • I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piłce
  • Zespół Szkół Techniki Rolniczej im. W. Witosa w Piotrowicach
  • Zespół Szkół Górniczo - Energetycznych im. S. Staszica w Koninie
  • Szkoła Podstawowa im.gen.J.Wybickiego w Staniszewie
  • Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie
  • Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie
  • Szkoła Podstawowa w Łabuniach
  • Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  • Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Szkoła Podstawowa im. J. Lelewela
  • I Społeczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
  • Zespół Szkół - Gimnazjum w Przygodzicach
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
  • Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej
  • Zespół Szkół im.S.Staszica
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.KEN w Szyszkowie
  • Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Bobrownikach
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. H. Sienkiewicza w Świdniku
  • Szkoła Podstawowa nr 23 im E, Kor - Walczaka