Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Wielkopolskie

  • Gimnazjum nr 7 w Poznaniu
  • Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Złotowie
  • Gimnazjum Publiczne nr 1 w Złotowie
  • II liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie
  • III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Wojciecha
  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wolsztynie
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bukowskich w Buku
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kaczkach Średnich
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piłce
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach
  • szkoła podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie
  • Szkoła Podstawowa im.Fryderyka Chopina
  • Szkoła Podstawowa im.Fryderyka Chopina w Skórzewie
  • Szkoła Podstawowa nr 14 w Kaliszu
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana III Sobieskiego w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 23 im E, Kor - Walczaka
  • Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im.Mikołaja Kopernika w Pile
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bohaterów Westerplatte
  • Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
  • Szkoła Podstawowa w Niemczynie
  • Szkoła Podstawowa w Łopuchowie
  • Zesół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie
  • Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie
  • Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich im. Janka Bytnara" Rudego" W Kaliszu
  • Zespół Szkół Górniczo - Energetycznych im. S. Staszica w Koninie
  • Zespół Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha
  • Zespół Szkół Nr 1 w Międzychodzie
  • Zespół Szkół nr 4 w Poznaniu
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie
  • Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie
  • Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Przygodzicach
  • Zespół Szkół w Brzeźnie
  • Zespół Szkół w Pamiątkowie
  • Zespół Szkół w Prusach
  • Zespół Szkoł w Zbrudzewie

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Gimnazjum im. ks. St. Staszica w Uchaniach z/s w Jarosławcu
  • Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu
  • Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Zdzieszowicach
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Szkoła Podstawowa w Garbatówce
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Paterku
  • Gminne Przedszkole Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
  • Zespół Szkół w Staniszewie - Gimnazjum
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Wojciecha
  • Zespół Szkoł w Somoninie Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
  • Zespół Placówek Oświatowych w Leopoldowie
  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Olszanach
  • Samorządowy Zespół Szkolny
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
  • Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa im. płk. Stanisława Dąbka w Sychowie
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Godziszowie Drugim
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. B. Prusa w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa im. Leona Masiakowskiego w Białężynie
  • Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym
  • Zespoł Szkół Miejskich nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wałczu
  • Zespół Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Słowackiego w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa w Zakrzewie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 Hrubieszów
  • Zespół Szkół im. gen. F. Kleeberga w Woli Gulowskiej
  • Gminny Zespół Szkół
  • Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Woli Raniżowskiej
  • Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
  • Zespól Szkół Ogólnokształcących im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej
  • Gimnazjum w Poświętnem
  • Szkoła Podstawowa im. J. Lelewela
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Załuczu
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.Rodziny Rohlandów w Żabiej Woli
  • Zespół Szkół Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
  • Zespół Szkoł w Zbrudzewie
  • Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Słodkowie Trzecim
  • Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Prof. Marka Jasińskiego
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Ks. J.Twardowskiego w Nidzicy