Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Warmińsko-Mazurskie

  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Ks. J.Twardowskiego w Nidzicy
  • Szkoła Filialna w Żelaznej Górze Szkoły Podstawowej w Lipowinie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Szkół Nr 5- Gimnazjum Nr 5
  • Zespół Szkół im. Przyjaciół Przyrody w Występie
  • Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  • Publiczne Gimnazjum w Samborcu
  • Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze
  • Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi
  • Zespół Szkół nr 2 w Jaszczowie, Gimnazjum im. Natalii Nekraszowej
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orchówku
  • Szkoła Podstawowa w Pniówku
  • Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
  • Zespół Szkół z Oddz. Integracyjnymi w Mrzeżynie
  • Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Woli Raniżowskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli
  • Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym
  • Gimnazjum im. ks. St. Staszica w Uchaniach z/s w Jarosławcu
  • Zespół Oświatowy w Jedlance
  • SP im.ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
  • Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  • Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ostrołęce
  • Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Czernikowie
  • Szkoła Podstawowa nr w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • ZSO nr 5 Gimnazjum nr 34 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Załuczu
  • Zespół Szkół nr 4 w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Gimnazjun nr 1 im. Jana Heweliusza
  • Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku
  • Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie
  • Zespoł Szkół im. Ziemi Lubelskiej w Niemcach
  • Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  • Gimnazjum i. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie
  • Szkoła Podstawowa im. płk. Stanisława Dąbka w Sychowie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Lublinie
  • Zespół Szkół W Strachosławiu
  • Zespół Szkół Górniczo - Energetycznych im. S. Staszica w Koninie
  • Zespół Szkół - Gimnazjum w Przygodzicach
  • szko
  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Zespół Szkół nr 1 w Lubiczu Górnym