Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Warmińsko-Mazurskie

  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Ks. J.Twardowskiego w Nidzicy
  • Szkoła Filialna w Żelaznej Górze Szkoły Podstawowej w Lipowinie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Oświatowy w Jedlance
  • Zespół Placówek Oświatowych w Klementowicach Szkoła Podstawowa im.ks.kan.St. Rzepeckiego
  • Szkoła Podstawowa nr w Słupsku
  • Bursa Międzyszkolna nr 2 w Zamościu
  • Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika w Żorach
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim
  • Zespoł Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Radomiu
  • Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w Zalesiu
  • Gimnazjum Nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niedrzwicy Dużej
  • Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Talczynie
  • Zespół Szkół nr 4 w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim
  • szko
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełżycach
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa w Bukowcu
  • Gimnazjum Europejskie w Puławach
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy
  • Szkoła Podstawowa w Zakrzewie
  • Publiczne Gimnazjum Specjalne w Kolonii Szczerbackiej
  • Szkoła Podstawowa im. Kajetana Sawczuka w Komarnie Kolonii
  • Zespół Szkół Technicznych w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Słowackiego w Lublinie
  • ZSO nr 5 Gimnazjum nr 34 w Gdańsku
  • Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Jagiellończyka w Człuchowie
  • Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym
  • Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 23 im E, Kor - Walczaka
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera
  • Szkoła Podstawowa w Lipsku
  • Gimnazjum nr 18 w Katowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie
  • Szkoła Podstawowa w Mieczysławce
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim
  • Szkoła Podstawowa im.ks.bpa Junoszy Szaniawskiego w Szaniawach
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Szkoła Podstawowa w Żarkach Wielkich
  • SP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Parczewie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu
  • Zespół Szkół nr 3 w Wodzisławiu Śl.
  • Zespół Szkół Nr 5 w Białymstoku
  • Zespół Szkół w Piotrkowie
  • Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja