Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Śląskie

  • Dwujęzyczne Społeczne Gimnazjum im. Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Gimnazjum nr 18 w Katowicach
  • Społeczna Szkoła Podstawowa im.Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kosciuszki w Rudzie Śląskiej
  • Szkoła Podstawowa nr 1, im. M. Kopernika w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. B. Prusa w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bolesława Chrobrego w Świętochłowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera
  • Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworznie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Sklodowskiej - Curie w Częstochowie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Sklodowskiej Curie w Częstochowie
  • Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
  • Zespół Szkół nr 1 w Siemianowicach Śląskich
  • Zespół Szkół nr 3 w Wodzisławiu Śl.
  • Zespół Szkół Nr 4 w Siemianowicach Śląskich
  • Zespół Szkół nr 5 w Rudzie Śląskiej
  • Zespół Szkół w Rogoźniku

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Trzydnickiej
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełżycach
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Barcicach
  • Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bukowej
  • Zespół Szkół w Gręzówce
  • Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej w Zielonej Górze
  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bolesława Chrobrego w Świętochłowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Gimnazjum w Wojcieszkowie
  • Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie
  • Gimnazjum Publiczne im.Polonii Francuskiej w Trawnikach
  • Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugimo
  • Samorządowy Zespół Szkolny
  • Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Przygodzicach
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi
  • Gimnazjum nr 60 im. Cyryla Ratajskiego w Poznaniu
  • Zespół Szkół w Markuszowie
  • Zespół Szkół Nr 5- Gimnazjum Nr 5
  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa w Lipsku
  • Zespół Szkół w Markuszowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie
  • Szkoła Podstawowa w Malawiczach Dolnych
  • Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
  • SP im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zawieprzycach
  • Zespól Szkół Ogólnokształcących im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Adama Mickiewicza w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa im.Fryderyka Chopina
  • Zespół Szkół w Milejczycach
  • Gimnazjum Europejskie w Puławach
  • Szkoła Podstawowa im.ks.bpa Junoszy Szaniawskiego w Szaniawach
  • Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lubczynie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubusku
  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława Staszica w Chełmie
  • Zespół Szkół nr 3 w Bydgoszczy
  • Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Bobrownikach
  • Szkoła Podstawowa w Łabuniach
  • Zespół Szkól Zawodowych nr 4 im. Broniława Koraszewskiego w Opolu
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Zespół Szkół Nr 6 w Zamościu
  • Szkoła Podstawowa nr 40 im. Leona Kruczkowskiego
  • Szkoła Podstawowa w Pniówku
  • Szkoła Pldstawowa im.Ziemi Lubartowskiej w Łucce