Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Śląskie

  • Dwujęzyczne Społeczne Gimnazjum im. Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Gimnazjum nr 18 w Katowicach
  • Społeczna Szkoła Podstawowa im.Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kosciuszki w Rudzie Śląskiej
  • Szkoła Podstawowa nr 1, im. M. Kopernika w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. B. Prusa w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bolesława Chrobrego w Świętochłowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera
  • Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworznie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Sklodowskiej - Curie w Częstochowie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Sklodowskiej Curie w Częstochowie
  • Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
  • Zespół Szkół nr 1 w Siemianowicach Śląskich
  • Zespół Szkół nr 3 w Wodzisławiu Śl.
  • Zespół Szkół Nr 4 w Siemianowicach Śląskich
  • Zespół Szkół nr 5 w Rudzie Śląskiej
  • Zespół Szkół w Rogoźniku

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Dąbiu
  • Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
  • Zespół Szkół w Żarach
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi
  • Zespół Szkół w Lisznie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dratowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Trzydnickiej
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
  • Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku
  • Szkoła Podstawowa w Chłaniowie
  • Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
  • Zespół Szkół w Wojcieszkowie
  • Zespół Szkół Europejskich im. Szarych Szeregów
  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wolsztynie
  • Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
  • Zespół Szkół Nr 6 w Zamościu
  • Publiczne Gimnazjum im. M. Kopernika w Karczmiskach
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Skrzyszowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Adama Mickiewicza w Słupsku
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Zdzieszowicach
  • Szkoła Podstawowa w Łabuniach
  • Zespół Szkół w Białej
  • Zesół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie
  • Zespól Szkół Ogólnokształcących im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
  • SP w Korczowie
  • I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
  • IV LO im dr Jadwigi Młodowskiej
  • Zespół Szkół w Ciosańcu
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
  • Zespół Szkół nr 5 w Rudzie Śląskiej
  • Zespoł Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Radomiu
  • Bursa Międzyszkolna nr 2 w Zamościu
  • Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
  • Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego w Lublinie
  • Zespół Szkół - Gimnazjum w Przygodzicach
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej, Gimnazjum Nr 2
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im.Mikołaja Kopernika w Pile
  • Zespół Szkół Nr 1 Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusz Słowackiego w Otwocku
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Wójcinie
  • Gimnazjun nr 1 im. Jana Heweliusza
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bukowej
  • Gimnazjum Nr 94 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa nr 14 w Kaliszu
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Pedagogicznych w Nowej Pogorzeli
  • Szkoła Podstawowa w Miłocinie