Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Pomorskie

  • Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Jagiellończyka w Człuchowie
  • Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Pomieczyńskiej Hucie
  • Publiczne Gimnazjum im. ks. kard. St. Wyszyńskiego w Lubichowie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wierzchucinie
  • Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie
  • Szkoła Podstawowa im. płk. Stanisława Dąbka w Sychowie
  • Szkoła Podstawowa im.gen.J.Wybickiego w Staniszewie
  • Szkoła Podstawowa im.Obrońców Wybrzeża
  • Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa Nr 84
  • Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy
  • Szkoła Podstawowa w Łebuni
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Adama Mickiewicza w Słupsku
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
  • Zespół Szkół Technicznych w Słupsku
  • Zespół Szkół w Lipuszu
  • Zespół Szkoł w Somoninie Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
  • Zespół Szkół w Staniszewie - Gimnazjum
  • ZSO nr 5 Gimnazjum nr 34 w Gdańsku

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Szkół nr 4 w Poznaniu
  • Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie
  • szko
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Charlężu
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ostrołęce
  • Szkoła Podstawowa nr 40 im.Leona Kruczkowskiego
  • Zespoł Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Radomiu
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej Gimnazjum Nr 2 im. Bł. Ks J. Popiełuszki
  • Szkoła Podstawowa im.J.Korczaka w Broniewicach
  • Szkoła Zawodowa- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego
  • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Horodyszczu
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku
  • Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej
  • Szkoła Podstawowa w Miłocinie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
  • Zespół Szkół w Lipuszu
  • I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
  • Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy
  • IV LO im dr Jadwigi Młodowskiej
  • Zespół Szkół w Wojcieszkowie
  • Szkoła Podstawowa w Żarkach Wielkich
  • Szkoła Podstawowa w Pniówku
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej
  • Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu
  • Szkoła Podstawowa w ZS im.S.Staszica
  • Zespół Szkół w Zabielu
  • Zesół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie
  • Zespół Szkół z Oddz. Integracyjnymi w Mrzeżynie
  • Szkoła Podstawowa im. J.Kochanowskiego w Nowej Woli
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Grabowie
  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wolsztynie
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera
  • Szkoła Podstawowa w Pniewniku
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
  • Zespół Szkół Budowlanych im.24 Pułku Artylerii Pancernej
  • Szkoła Podstawowa w Łabuniach
  • Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce
  • Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  • Zespół Szkól Zawodowych nr 4 im. Broniława Koraszewskiego w Opolu
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Wojciecha
  • Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. H. Sienkiewicza w Świdniku
  • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Barcicach
  • Zespół Szkół w Markuszowie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Św.Jadwigi Królowej
  • Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  • Zespół Szkół nr 11 w Lublinie
  • Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej