Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Pomorskie

  • Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Jagiellończyka w Człuchowie
  • Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Pomieczyńskiej Hucie
  • Publiczne Gimnazjum im. ks. kard. St. Wyszyńskiego w Lubichowie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wierzchucinie
  • Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie
  • Szkoła Podstawowa im. płk. Stanisława Dąbka w Sychowie
  • Szkoła Podstawowa im.gen.J.Wybickiego w Staniszewie
  • Szkoła Podstawowa im.Obrońców Wybrzeża
  • Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa Nr 84
  • Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy
  • Szkoła Podstawowa w Łebuni
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Adama Mickiewicza w Słupsku
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
  • Zespół Szkół Technicznych w Słupsku
  • Zespół Szkół w Lipuszu
  • Zespół Szkoł w Somoninie Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
  • Zespół Szkół w Staniszewie - Gimnazjum
  • ZSO nr 5 Gimnazjum nr 34 w Gdańsku

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Szkół w Zabielu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rąblowie
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi
  • Gimnazjum Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Szprotawie
  • Szkoła Podstawowa Nr 5
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Trzydnickiej
  • Zespół Szkół w Brzeźnie
  • Zespół Szkół w Wojcieszkowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Nałkowskiego w Nowodworze
  • Zespół Szkół w Ciosańcu
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich im. Janka Bytnara" Rudego" W Kaliszu
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli
  • Szkoła Podstawowa w Ślipczu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Polichnie
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. B. Prusa w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  • Zespół Szkół w Markuszowie
  • Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach Śląskich
  • Zespół Szkół w Gręzówce
  • Zespół Szkół w Rogoźniku
  • Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika w Żorach
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks.Czesława Sadłowskiego w Zbroszy Dużej
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Sokółce
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Kolnie
  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie
  • Szkoła Podstawowa w Babinie
  • Szkoła Podstawowa w ZS im.S.Staszica
  • Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Woli Sernickiej
  • Internat Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Pedagogicznych w Nowej Pogorzeli
  • Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Bielawach
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Godziszowie Drugim
  • Zespół Szkół nr 7 w Lublinie
  • szko
  • Zespół Szkół w Mordarce
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Zdzieszowicach
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wandowie
  • Zespół Szkół Nr 6 w Zamościu
  • Zespół Szkół Samorządowych, Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Krzeszycach
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach
  • II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku
  • Społeczna Szkoła Podstawowa im.Jerzego Kukuczki w Rybniku