Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Podlaskie

  • Gimnazjum w Poświętnem
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Sokółce
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Kolnie
  • Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie
  • Szkoła Podstawowa Nr 5
  • Szkoła Podstawowa w Malawiczach Dolnych
  • Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
  • Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
  • Zespół Szkół Nr 5 w Białymstoku
  • Zespół Szkół Specjalnych w Łomży
  • Zespół Szkół w Milejczycach

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Szkół im Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce
  • Zespół Szkół w Milejczycach
  • Zespół Szkół nr 3 w Bydgoszczy
  • I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Konarskiego w Niedrzwicy Kościelnej
  • Szkoła Podstawowa im.gen.J.Wybickiego w Staniszewie
  • Gimnazjum im. ks. St. Staszica w Uchaniach z/s w Jarosławcu
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Słodkowie Trzecim
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera
  • Szkoła Przysposabiająca do Pracy Specjanego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Szprotawie
  • Zespół Szkół w Mordarce
  • Szkoła Podstawowa w Rąblowie
  • Zespół Szkoł w Zbrudzewie
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu
  • IV LO im dr Jadwigi Młodowskiej
  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Złotowie
  • Zespół Szkół w Krynce
  • Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce
  • szkoła podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wolsztynie
  • Zespół Szkół Nr 5- Gimnazjum Nr 5
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Nałkowskiego w Nowodworze
  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubusku
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. B. Prusa w Siemianowicach Śląskich
  • Publiczne Gimnazjum w Tarnawatce
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy
  • Zespół Szkół w Garbatówce
  • Szkoła Pldstawowa im.Ziemi Lubartowskiej w Łucce
  • Szkoła Podstawowa w Bukowcu
  • Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Jagiellończyka w Człuchowie
  • Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych w Żorach
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr3 w Tomaszowie Mazowieckim
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława Staszica w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Dąbiu
  • Szkoła Podstawowa w Łabuniach
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej Gimnazjum Nr 2 im. Bł. Ks J. Popiełuszki
  • Zespół Szkół w Prusach
  • Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Wierzchowiskach Drugich
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Sklodowskiej - Curie w Częstochowie
  • Gimnazjum nr 60 im. Cyryla Ratajskiego w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa w Niewęgłoszu
  • Szkoła Zawodowa- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej
  • Zespół Szkół w Brzeźnie