Szkoły dobrze wychowana


mapa Mapa Polski Zachodniopomorskie Lubuskie Dolnośląskie Pomorskie Wielkopolskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Opolskie Śląskie Małopolskie Podkarpackie Świętokrzyskie Lubelskie Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie

Województwo Podlaskie

  • Gimnazjum w Poświętnem
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Sokółce
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Kolnie
  • Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie
  • Szkoła Podstawowa Nr 5
  • Szkoła Podstawowa w Malawiczach Dolnych
  • Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
  • Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
  • Zespół Szkół Nr 5 w Białymstoku
  • Zespół Szkół Specjalnych w Łomży
  • Zespół Szkół w Milejczycach

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Szkół w Potoczku
  • Zespół Szkół w Garbatówce
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej Gimnazjum Nr 2, im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
  • SP im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zawieprzycach
  • Gimnazjun nr 1 im. Jana Heweliusza
  • Zespół Szkół Górniczo - Energetycznych im. S. Staszica w Koninie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chełmie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 1 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu
  • Szkoła Podstawowa w Chabielicach
  • Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa w Wandalinie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie
  • Szkoła Podstawowa im. Kajetana Sawczuka w Komarnie Kolonii
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Korczowie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim
  • Zespół Szkół nr 7 w Lublinie
  • Zespół Szkół w Brzeźnie
  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Zespół Szkół w Ciosańcu
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bukowskich w Buku
  • Szkoła Filialna w Żelaznej Górze Szkoły Podstawowej w Lipowinie
  • Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 1, im. M. Kopernika w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekarzynie
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
  • Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu
  • IV LO im dr Jadwigi Młodowskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
  • Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Kolnie
  • Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w Zalesiu
  • Zespół Szkół im. H.Sienkieiwcza w Drezdenku
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie
  • Zespół Szkół w Milejczycach
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Gimnazjum im. ks. St. Staszica w Uchaniach z/s w Jarosławcu