Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • SP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Parczewie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piłce
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim
  • Gimnazjum nr 15 w Warszawie
  • SP im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zawieprzycach
  • ZSP w Luszowicach
  • Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Wałdowie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie
  • Zespół Szkół w Pieszczu
  • Zespół Oświatowy w Jedlance
  • Zespół Pulicznych Placówek Oświatowych w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • Szkoła Podstawowa w Zakrzewie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi i Sportowymi Nr 5 im. Jana Pawła II w Pionkach
  • Szkoła Podstawowa w Ślipczu
  • Zespół Szkół w Rudzie-Hucie
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bohaterów Westerplatte
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Żaganiu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im Adama Mickiewicza
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Gimnazjum i. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. Jadwigi Młodowskiej
  • Zespół Szkół Nr 2 w Bartoszowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
  • Publiczne Gimnazjum Specjalne w Kolonii Szczerbackiej
  • Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie
  • Zespół Szkół W Strachosławiu
  • Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej w Zielonej Górze
  • Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  • Szkoła Podstawowa nr 1, im. M. Kopernika w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  • Szkoła Podstawowa w Wandowie
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonnie
  • Zespół Szkół w Markuszowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 1 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu
  • Szkoła Podstawowa w Chabielicach
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. B. Prusa w Siemianowicach Śląskich
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
  • Zespół Placówek Oświatowych w Biskupicach
  • Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum nr 1 w Hucie Dąbrowie
  • Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym
  • Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Czernikowie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim
  • Szkoła Podstawowa w Białowoli
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie