Zapraszamy serdecznie wszystkich nauczycieli do współtworzenia z nami Szkoły Dobrze Wychowanej. 

Jeżeli macie swoje autorskie konspekty zajęć i chcielibyście się nimi podzielić - rewelacja! (konspekt powinien zawierać imię i nazwisko nauczyciela oraz nazwę szkoły).

Wystarczy wysłać scenariusz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (w tytule wpisując KONSPEKT, imię i nazwisko).

Najciekawsze scenariusze zamieścimy na naszej stronie. ZAPRASZAMY!!

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wandowie
  • Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie
  • Gimnazjum nr 18 w Katowicach
  • Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym
  • Zespół Szkół nr 3 w Wodzisławiu Śl.
  • Zespół Szkół Nr 1 Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusz Słowackiego w Otwocku
  • Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Szkoła Podstawowa nr 17 w ZSO nr 1 w Tarnowie
  • Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej, Gimnazjum Nr 2
  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi i Sportowymi Nr 5 im. Jana Pawła II w Pionkach
  • Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum nr 1 w Hucie Dąbrowie
  • Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Bogucinie
  • Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugimo
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi
  • Gimnazjun nr 1 im. Jana Heweliusza
  • Szkoła Podstawowa w Korczowie
  • Zespół Szkól Zawodowych nr 4 im. Broniława Koraszewskiego w Opolu
  • Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży im. Noblistów Polskich w Lubusku
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. H. Sienkiewicza
  • Szkoła Podstawowa w ZS im.S.Staszica
  • Zespół Szkół w Prusach
  • ZS im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach
  • Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie
  • Szkoła Podstawowa w Bukowcu
  • Szkoła Podstawowa w Tuszowie
  • Szkoła Podstawowa im. J. Lelewela
  • Szkoła Podstawowa nr 40 im.Leona Kruczkowskiego
  • Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Słowackiego w Lublinie
  • Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wolsztynie
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy
  • SP w Korczowie
  • Publiczne Gimnazjum nr 3 im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kędzierzynie - Koźlu
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli
  • Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Bielawach
  • Zespół Szkół w Lipuszu
  • Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  • Zespół Szkół w Markuszowie
  • Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Słodkowie Trzecim
  • SP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Parczewie
  • Szkoła Podstawowa im.Fryderyka Chopina w Skórzewie