Zapraszamy serdecznie wszystkich nauczycieli do współtworzenia z nami Szkoły Dobrze Wychowanej. 

Jeżeli macie swoje autorskie konspekty zajęć i chcielibyście się nimi podzielić - rewelacja! (konspekt powinien zawierać imię i nazwisko nauczyciela oraz nazwę szkoły).

Wystarczy wysłać scenariusz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (w tytule wpisując KONSPEKT, imię i nazwisko).

Najciekawsze scenariusze zamieścimy na naszej stronie. ZAPRASZAMY!!

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Zespół Szkół nr 3 w Wodzisławiu Śl.
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach
  • Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Bobrownikach
  • Szkoła Podstawowa im.Fryderyka Chopina
  • Zespół Szkół Nr 5 w Białymstoku
  • Szkoła Przysposabiająca do Pracy Specjanego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Szprotawie
  • Zespół Szkół w Milejczycach
  • Gimnazjum w Bukowej
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Adama Mickiewicza w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Zespół Szkół w Krynce
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Korczowie
  • Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie
  • Zespół Szkół nr 26 w Bydgoszczy
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.BISKUPA JUNOSZY SZANIAWSKIEGO W SZANIAWACH
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
  • Szkoła Podstawowa im. Braterstwa Broni w Gozdnicy
  • Szkoła Zawodowa- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wierzchucinie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Trzydnickiej
  • Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr3 w Tomaszowie Mazowieckim
  • Zespół Oświatowy im.Armii Krajowej w Kisielsku
  • III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
  • Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu Dolnym
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Sklodowskiej Curie w Częstochowie
  • Zespół Szkół w Rudzie-Hucie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubusku
  • ZS im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach
  • SP im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zawieprzycach
  • Zespół Szkół w Lipuszu
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
  • Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej
  • Zespół Oświatowy w Szyszkach
  • Gimnazjum nr 7 w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego
  • Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
  • Szkoła Podstawowa nr 17 w ZSO nr 1 w Tarnowie
  • Zespoł Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Radomiu
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim
  • Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Zespół Szkół im. Wł. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym