Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im K.K. Baczyńskiego
  • Zespół Placówek Oświatowych w Klementowicach Szkoła Podstawowa im.ks.kan.St. Rzepeckiego
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława Staszica w Chełmie
  • Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach
  • Zespół Szkół Budowlanych w Chełmie
  • Zespół Szkół Europejskich im. Szarych Szeregów
  • Zespół Szkoł w Zbrudzewie
  • Zespół Szkoł w Somoninie Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku
  • Bursa Szkolna w Białej Podlaskiej
  • Gimnazjum Europejskie w Puławach
  • Zespół Szkól Gminnych w Starej Błotnicy
  • szkoła podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
  • Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lubczynie
  • SP im.ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim
  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Słodkowie Trzecim
  • Szkoła Podstawowa im.J. Kochanowskiego
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dratowie
  • Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdańsku
  • Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Prof. Marka Jasińskiego
  • Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku
  • Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie
  • Gimnazjum Europejskie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Żaganiu
  • Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonnie
  • Zespół Oświatowy w Szyszkach
  • Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego w Lublinie
  • Zespół Szkół w Jarocinie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku
  • Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku
  • Zespół Szkół nr 7 w Lublinie
  • Zespół Szkół w Rudzie-Hucie
  • Zespół Szkół Publicznych w Mrokowie
  • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piłce
  • Zespół Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha
  • Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chełmie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orchówku
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 5 DYWIZJI PIECHOTY WOJSKA POLSKIEGO W TRZEBIESZOWIE
  • Szkoła Podstawowa w Zakrzewie
  • Zespół Szkół nr 1 w Lubiczu Górnym
  • Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy
  • Szkoła Podstawowa w ZS im.S.Staszica
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim