Rejestracja użytkownika
(opcjonalnie)
Anuluj

Patronat:

  • patronat1
  • patronat2
 
Szkoły dobrze wychowane

Strzałka

  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie
  • Zespół Placówek Oświatowych w Leopoldowie
  • Społeczna Szkoła Podstawowa im.Jerzego Kukuczki w Rybniku
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Zdzieszowicach
  • Zespół Oświatowy w Jedlance
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Kolnie
  • Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. plut. Michała Robaka w Złotowie
  • I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
  • Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym
  • Gimnazjum w Piotrowicach
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubusku
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
  • Zespół Szkół w Markuszowie
  • I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
  • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 14 w Kaliszu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.KEN w Szyszkowie
  • Zespół Szkół Nr 2 w Bartoszowicach
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Grabowie
  • Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej
  • Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II
  • Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Przygodzicach
  • Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku
  • Szkoła Podstawowa Nr 5
  • Zespół Szkół Technicznych w Słupsku
  • Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu
  • Zespół Szkół nr 3 w Bydgoszczy
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bukowej
  • Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku
  • Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży im. Noblistów Polskich w Lubusku
  • Szkoła Podstawowa w Babinie
  • Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku
  • Zespół Szkół im Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce
  • Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugimo
  • Gimnazjum w Korczowie
  • Szkoła Podstawowa im. płk. Stanisława Dąbka w Sychowie
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.BISKUPA JUNOSZY SZANIAWSKIEGO W SZANIAWACH
  • Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym
  • Zespół Szkół w Zabielu
  • SP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Parczewie
  • Szkoła Podstawowa w Wandowie
  • Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Dąbiu
  • Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w Zalesiu
  • Szkoła Podstawowa w Ludwinie
  • Zespół Szkół w Lipuszu
  • Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lubczynie